Motosiklet transferi

Dünyanın en eğlenceli Ekstrem Enduro Yarışına katılımınızı daha da eğlenceli ve konforlu hale getirmek için Sea to Sky organizatörleri, Avrupa’dan Türkiye’ye profesyonel ve uygun fiyatlı motorsiklet ulaşımını sağlıyor.

Uluslararası bir taşımacılık şirketiyle çalışıyoruz ve ulaşımını sağladığımız motosikletleri de yol boyunca sigortalıyoruz.

Rotamız İngiltere’den başlıyor, Fransa, Belçika, Hollanda Almanya, Avusturya, Macaristan, Romanya ve Türkiye’ye kadar uzanıyor.

Motosikletlerinizi şu kentlerden alıp Kemer’e kadar taşıyoruz: Leeds, Portsmouth, Birmingham, Londra, Brussels, Eindhoven, Düsseldorf, Hamburg, Berlin, Leipzig, Frankfurt, Stuttgart, Augsburg, Rosenheim, Salzburg, Viyana, Budapeşte, Sibiu, Istanbul.

Not: Eğer 5-8 arası bir motosikletçi grubuysanız ve kamyonumuz sizin bölgenizde durmazsa murat.kadaganli.com.tr adresinden Murat Kadaganlı ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

Yer ayırtmak için erken harekete geçmek önemli. 24 Eylül’de başlayacak ön etkinliklere katılmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin ve yerinizi ayırtın.

Fiyatlar

Taşıma ücreti hangi kentten motosikletinizi yollayacağınıza göre değişmektedir.

1- LÜTFEN ŞARTLARA DAYANIKLI VE KULLANIŞLI BİR MOTOSİKLET SEÇMEYE DİKKAT EDİN
2- Kurallar bölümünden katılım şartlarını öğrenebilirsiniz.
3- Size en yakın şehri seçmeye çalışın.
4- Ekleme yapmak için (Lastik ya da kutu gibi)seçeneklere bakın.
5- Formu doldurun
6- Ödeme yöntemini seçin.